Never stop dreaming and looking up to the stars.

 

Květen 2015

Ovládání od samého začátku.

31. května 2015 v 11:57 | Vd |  Realita
Celý život se podstatně učíme chovat jako ostatní. Učíme se zapadat. Učíme se,aby nás ostatí ovládali.

Od samotného děství dítě je ovládáno. Například se dívá na seriál,na který vyrůstá cca do sedmi let. Je přestávka na reklamy a coby ne: reklama na plyšovou hračku,která umí svítit. Dítě se zoufale otočí na svého rodiče (matku nebo otce) a vykřikne: Mámí,tátí,já chci svítícího medvídka! Tady,v této chvíli,jsme snadno ovladatelní reklamou a vztekáme se,dokuď nedostaneme to co chceme (můj taťka je vyjímka,nikdy jsem ho nepřesvědčila).

Faerie Magazine | via Facebooktorey.hart.9 on imgfaveFreedom † | via Tumblr


Po školce,kde nás učí jak se chovat,jdeme do školy. Vlastně i ve školce jsme měli nějaký ten kolektiv. Jakmile ale začne jeden nosit něco pěkného,nového nebo prostě něco,co se ostatním líbí,začneme to nosit taky. Je to jak přílivová vlna. Je to jako když vlastníte značku bot,která se nikomu nelíbí a najednou ji začnou nosit parta lidí a najednou: přenese se tato ,,nemoc" na ostatní a tak šílenství vypuká.

Pak to jde dál: práce,lidi,všechno. Ovládejme se jen do určité míry.

Iconosquare – Instagram webviewer(26) Likes | Tumblr

ČAJ TAG :3

29. května 2015 v 20:34 | Vd |  TAGY
Ahoj,vítám Tě u dalšího článku a dneska tady mám TAG,který je od Verči. Děkuju.
...
/ V nejbližší době bude článek o jednom místě,kde jsem viděla Brada Pitta./

sexpectinq: following back tons. message me if i miss you

TAG
1. Teplý nebo studený?
Studený,naopak v zimě teplý. :)

2. Silný nebo slabý čaj?
Slabý,ale jak říkám: jak kdy.

3. Lístky čaje nebo sáčky?
Lístky. Rozhodně. Na zahrádce máme například mátu nebo meduňku,takže někdy jenom dojdu s nůžkami,střihnu a hodím do hrnku.


What´s in my bag?

23. května 2015 v 7:54 | Vs |  Beauty.
Asi možná znáte,ty youtuberky,blogerky,co natočily videa (nebo nafotily fotky),kde uvádějí,co všechno nosí v tašce (kabelce). Mě se tento nápad docela líbil. U nikoho jsem v poslední době něco takového neviděla,takže zkrátka: jsem se to pokusila nějak nafotit a dát dohromady.


Tady jsou věci,které nosím v takové malé,růžové taštičce. Např.tužka na oči je jen na záchranu,jinak se moc nemaluju,mám radči přirozenost.


Svět knihy - Deníček.

22. května 2015 v 21:29 | Vd |  Cestování
Někdo si možná všimnul,že byl minulý týden veletrh,který se jmenoval Svět knihy.Jelikož jsem strašná fanynka knih a přála jsem si tam jet tak dva roky zpátky,neudržela jsem se a musela jsem vyrazit na veletrh.Svět.Knihy. Já- 💆.


DENÍK

* jaká cesta? *

8.00.
Vyrážím z domu,jsem unavená,protože jsem se až do půlnoci dívala na televizi.K snídani vajíčka.Mamka vedle mě hupsá a dožaduje se,abych zrychlila,že nestihneme autobus.
9.00.
Jsme v Pardubicích na vlakovém nádraží.Je zhruba devět hodin a já koukám do jedné z výloh,kde jsou úhledně poskládané časopisy.Koupím si Joy a překvapivě zjistím,že je tam rozhovor s Kim Kardasian.Čekáme s mamkou pár minut,než se ozve,že zanedlouho bude vlak do Prahy odjíždět.
9.10.
Musíme být rychlé,ve vlaku je hrozně lidí a máme minimální šanci si sednout na nějaké místo.Vlak se mi zdá jak z Harryho Pottera.😺
...

Máme se bát nových technologií?

15. května 2015 v 12:43 | Evi |  Realita
Jak jsem slíbila: dneska tady pro Vás mám nový článek,který jsem vymyslela a nad kterým se zamýšlím,jakou vlastně v dnešní době máme vztah k novým technologiím. Doufám,že se Vám bude líbit.

Máme se bát nových technologií?

Někteří rodiče přijdou domů z práce domů,jsou unavení a chtějí mít klid.Je dobré,aby si hned zapnuli televizi,počítač nebo jinou elektroniku?A co děti?Zřejmě se budou chovat stejně,vždyť rodič jde dítěti příkladem.Rodič by si tedy neměl sednout s počítačem na pohovku.Všeho s mírou.Není lepší si s dětmi nejdříve popovídat,co bylo nového,připravit spolu večeři a prožít spolu více volného času?
Závislí můžou být na elektornice všichni.Od malých dětí,teenagery,rodiče až po prarodiče.
Člověk je závislý podle mě proto,že má ,,jistotu" izolovanosti.Lidé si myslí,že jsem v bezpečí.
Závislí nemusí být jenom na hrách,ale také na internetu,sociálních sítích nebo na wébové stránce. Já sama jsem měla s tímto problémem zkušenosti.
Podle vědců a psychologů může život na sociální síti dospět dokonce i k tomu,že lidé zanedbávají své skutečné vztahy - rodinu,přátele,lidi okolo sebe.Emoce vyjadřují smajlíky.Dále jsou často používané zkratky jako například OMG nebo WTF.
Pozitivní na elekronice je to,že lidé můžou mezi sebou komunikovat i jiným způsobem.
Představte si ženu v mladém věku,která má pracovní schůzku v Paříži.Má nažela a děti.Pomocí aplikace,která se jmenuje Skype,může komunikovat s rodinou,i když je několikset kilometrů daleko.
Na internetu můžeme vyhledat informace,které potřebujeme.Kde se nachází restaurace,kdy jede autobus nebo kdy se narodil známý spisovatel.
Zamysleme se.Technika je dobrý sluha,ale špatný pán.Pokud se používá s rozumem,má i spoustu výhod.
** Elita Batohů**

8. května 2015 v 16:45 O vesmírné dívce
Ahoj,
mám takový problém... No teda není to zas tak vážný problém /:D/,ale poničil se mi u tašky zip a vůbec nejde sparvit a tak Vás žádám,jetli byste mi neporadili ohledně tašky,kterou si vyberu na další školní rok.
Který batoh se Vám nejvíce líbí?

MS v hokeji/ smích,křik,slzy

2. května 2015 v 14:13 | Vesmírná dívka |  Realita
Připravit dres,čepici,barvy na obličej a vlajku ČR. Mít dobrou náladu,fandit a doufat. Jdem do toho.
$$$
Hokej není asi moc téma na tenhle blog. Jo, moc holek cca v mém věku neznám,že se dívají na hokej. Já se samozřejmě nedívám na tenhle sport jako totální fanoušek a nešílím,že naši nedali alespoň jeden gól. Mě stačí,když se na to dívám jednou za rok.
~
Na hokeji se mě líbí,jak všichni jdou za jedno. Jak všichni fandí a doufají. Věří. Je to fajn sport a musím uznat,že hokejisti jsou mi strašně sexy. Nevím proč. :-D
Před týden jsem nevěděla,že nějaké mistrovství bude. Já vím,že to je ostuda. Nejdřív jsem narazila na Coca Colu,různé plakáty atd. a řekla : ,,Proboha,co se tady děje,že všude je hokej?" Pak jsem se dozvěděla,že bude v Česku MS. Heh. Opravdový neopravdový fanda.
Do toho !
Takže dneska asi zřejmě popadnu barvy na obličej,pokreslím se,vytáhnu po bratrovi dres a jdu. Miluju,když táhnem za jeden provaz.
Koukněte se taky,pro mě to stojí za to.